ZPH Music - UG label & distro & zin & booking - funguje vo svojej podstate od roku 2004 ako nástupca SH Records - spočiatku iba ako label, kedy pod touto značkou vyšiel prvý titlul - album DVE NULY od kapely ZoPsaHlava. V súčasnosti sa v tejto skromnej vydavateľskej stáji nachádzaju tri kapely. (viac info v menu LABEL).

     V roku 2011 bolo spustené distro, kde okrem "stajňových" kapiel pribúda aj merch spriaznených súputníkov z UG scény. Neskôr sa začína aj s organizovaním koncertov a pravidelných akcií (JA VOLÍM MUZIKU!) a v roku 2017 pribúda do portfólia aj festival nasrac!FEST.

     Od roku 2016 pribúda aj forma zinu z UG Scény, kde je možné nájsť reporty z koncertov a recenzie muziky (ČÍTAJ!)

    Portál ZPH Music je hlavne o undergroudnovej scéne, to znamená, že sa zameraniava prevažne na punk, metal a ich odnože. Nebránime sa však ani ďalším odvetviam tvrdšej muziky.

    ZPH Music presadzuje politiku "najprv vypočuj - potom kúp". To znamená, že v prvom rade ide o šírenie dobrej muziky napriek tomu, že je to na úkor finančnej odmeny. Je tu viera v to, že ak sa konkrétny album alebo kapela človeku zapáči, bude možno neskôr ochotný investovať aj do originál fyzickej podoby daného titulu, a tak spätne podporí jednotlivú kapelu. (POČÚVAJ!)

     V prípade záujmu o zaradenie aj vašej položky (CD, triko, odznaky, nášivky, atď.) do distra ZPH Music - stačí nás kontaktovať mailom! Sme otvorení každej novej ponuke.


S pozdravom Kráľ Balkizár